Cam Balkon Sistemleri

Cam Balkon Sistemleri

₺0

About this course

Yazlık, villa, balkon, otel, cafe gibi mekanlarda estetik ve konforu bir arada sunan,camların katlanarak ve aynı noktaya toplanabilme özelliği ile mevsimsel değişliklere en iyi cevap veren sistemdir.

 

Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutara hiç kapatılmamış gibi mekanlarda yararlanabilmesini sağar.

 

Atıl alanları ve farklı nedenle değerlendiremediğimiz yerleri kapatma ve olumsuz şartlardan korumak için kullandığımız sistemlere cam balkon sistemleri denmektedir. Bir çok farklı uygulama çeşitleri bulunan bu sistemler kimi zaman evinizin balkonu için çözüm olurken kimi zaman alanı geniş bir terasın kapatılmasında yada ticari bir mekanınızda değerlendiremediğiniz alanların en kullanışlı hale gelmesinde katkı vermektedir.

 

Yaptırmış olduğunuz sistem hangi marka olursa olsun firmamızdan tamir ve onarım konusunda destek alabilirsiniz. Firmamız yedek parça hizmetlerinden düzenli veya gerekli durumlarda servis sağlayıcısı konumundadır. Bir çok sistem belirli bir kullanım sonrasında fitil sorunları, mekanik sorunlar ve kullanıcı bazlı sorunlar yaşayabilmektedir. Bizlerden ürün almış her müşterimiz satış sonrası hizmeti devamlı alabilmektedir.

 

Cam balkon sistemlerinde eskiye göre izolasyon yalıtım daha kuvvetlidir. Yağmur sularının mutlaka bir yol bulup sızdığı sistemlerde yapılan yanlışlar kalitesiz fitil kullanımı ve yanlış montaj yapılmaktan kaynaklanmaktadır. Profesyonel bir cam balkon firması doğru uygulama ve montajla iyi bir izolasyon yapabilir.

 

İstediğiniz ölçülerde ve kalitede sizlere en iyi işçilik ve montaj hizmeti en uygun fiyatlara yapmaktayız. Sizlere sağlıklı cam balkon fiyatları verebilmemiz için uygulama yapılacak alan ve metraj bilgilerine tam sahip olmamız gerekmektedir. Firmamız sizlere yüksek kalitedeki ürünleri en ekonomik fiyatlarla sunmaktadır.

 

Genelde cam balkonlar kullanıldıkları alanlara ömrü belirlenmektedir. Evlerde çok daha uzun süre kullanım ömrü varken ticari işletmeler evlere göre daha kısadır. Gün içerisinde sık kulanım ve kullanıcı davranışları ömrü direk etkilemektedir.

 

Genelde Cam balkon sistemlerinde kullanılan camlar tamperli camlarla kullanılmaktadır. Buda kırılma olasılığı ortadan kaldırmaktadır. Ancak sektörümüzde ucuza kaçıp maliyeti düşürmek için kalitesiz cam kullanan firmalarda yok değildir. İstanbul cam balkon sorunları arasında sık yaşanan problemdir.

Cam Balkon Sistemleri mevcut alana göre farklı modellerde uygulanabilmektedir. Hem dekoratif görüntü açısından farklı model hemde fiyatlar açısından farklı ürün gruplarımız bulunmaktadır.

Whatsapp Hattı
Telefon Hattı